Mob: +370 698 24281
 
Plieno g. 6
Klaipėda, LT-95112, Lietuva

hidraulika

Keičiasi mūsų įmonės pardavimo ir hidraulikos remonto paslaugų atlikimo adresas. Laukiame jūsų Plieno g-vė 6, Klaipėda

Manipuliatoriai

Hidromanipuliatorių "SVETEKA" gamyba buvo pradėta 1995 m. Per 20 metų mes ne tik gamindami bet ir atlikdami remonto ir aptarnavimo darbus, supratome kas yra svarbu klientui, kartu sprendžiame iškilusius klausimus. Nekartą manipuliatoriaus konstrukcija buvo patobulinta ir pastiprinta. Mūsų priekabos ir manipuliatoriai eksploatuojami ne tik visoje Europoje, bet ir Rusijos ir Baltarusijos miškuose ir žemės ūkyje. Mūsų parduodami manipuliatoriai kokybiškai aptarnaujami, sandėlyje visada turime atsargines detales, kas leidžia klientui greitai pašalinti gedimus ir dirbti be prastovų. Manipuliatoriams suteikiama 12 mėnesių garantija.

Esame statybinių kranų EFFER ( Italija ) atstovas Lietuvoje ir atliekame jų pardavimą, montavimą, priežiūrą bei garantinį aptarnavimą. Parduodame ir montuojame manipuliatorius - kranus LOGLIFT - JONSERED, atliekame jų bei kitų kranų : HIAB, V-KRAN, PALFINGER, EPSILON remonto darbus.

Savikrovės priekabos: nuotrauka 1 iš 5 Savikrovės priekabos: nuotrauka 2 iš 5 Savikrovės priekabos: nuotrauka 1 iš 5 Savikrovės priekabos: nuotrauka 2 iš 5 Savikrovės priekabos: nuotrauka 1 iš 5 Savikrovės priekabos: nuotrauka 2 iš 5 Savikrovės priekabos: nuotrauka 1 iš 5 Savikrovės priekabos: nuotrauka 2 iš 5 Savikrovės priekabos: nuotrauka 1 iš 5 Savikrovės priekabos: nuotrauka 2 iš 5 Savikrovės priekabos: nuotrauka 1 iš 5